RAVNATELJSTVO

Sanjin Mihelić
ravnatelj
smihelic@amz.hr ravnatelj@amz.hr

Vesna Herak
pomoćnica ravnatelja
vherak@amz.hr

STRUČNO-ZNANSTVENA JEDINICA

Pretpovijesni odjel

dr. sc. Jacqueline Balen
muzejska savjetnica
matičarka
voditeljica Pretpovijesnog odjela
jbalen@amz.hr

dr. sc. Ivan Drnić
viši kustos
idrnic@amz.hr

Ana Đukić
kustosica
adukic@amz.hr

Marta Rakvin
stručna suradnica na projektu
Prehistory Adventure
mrakvin@amz.hr

Antički odjel

dr. sc. Ivan Radman-Livaja
viši kustos
voditelj Antičkog odjela
iradman@amz.hr

Dora Kušan Špalj
muzejska savjetnica
dkusan@amz.hr

Ozren Domiter
kustos
odomiter@amz.hr

Nina Gostinski
kustosica
ngostinski@amz.hr

Hana Ivezić
kustosica
hivezic@amz.hr

Nikoleta Perok
kustosica
nperok@amz.hr

Srednjovjekovni odjel

Maja Bunčić
viša kustosica
voditeljica Srednjovjekovnog odjela
mbuncic@amz.hr

Anita Dugonjić
kustosica
adugonjic@amz.hr

Egipatski odjel

Igor Uranić
muzejski savjetnik
voditelj Egipatskog odjela
iuranic@amz.hr

Numizmatički odjel

dr. sc. Tomislav Bilić
viši kustos
voditelj Numizmatičkog odjela
tbilic@amz.hr

Miroslav Nađ
viši kustos
mnad@amz.hr

Anja Bertol Stipetić
kustosica
abertol@amz.hr

Odjel stručne biblioteke

Roland Heide
knjižničar
voditelj Odjela stručne biblioteke
rheide@amz.hr

Iva Cvitan
knjižničarka
icvitan@amz.hr

Konzervatorsko-restauratorski odjel

Damir Doračić
viši restaurator (metal)
voditelj Konzervatorsko-restauratorskog odjela
ddoracic@amz.hr

Slađana Latinović
viša restauratorica (metal)
slatinovic@amz.hr

Zrinka Znidarčić
viša restauratorica (keramika, staklo)
zznidarcic@amz.hr

Marina Gregl
restauratorica (keramika)
mgregl@amz.hr

Vedran Mesarić
preparator
vmesaric@amz.hr

Odjel za dokumentaciju

Ana Solter
viša dokumentaristica
voditeljica Odjela za dokumentaciju
asolter@amz.hr

Miljenka Galić
viša dokumentaristica
mgalic@amz.hr

dr. sc. Filomena Sirovica
dokumentaristica
fsirovica@amz.hr

Igor Krajcar
viši fotograf
ikrajcar@amz.hr

Sreten Škrinjarić
muzejski tehničar
sskrinjaric@amz.hr

Pedagoški odjel

Zorica Babić
viša muzejska pedagoginja
voditeljica Pedagoškog odjela
zbabic@amz.hr

Odjel za marketing i odnose s javnošću

mr. sc. Sanja Mijač Božek
viša kustosica
voditeljica Odjela za marketing i odnose s javnošću
povjerenica za informiranje (ZPPI)
smijac@amz.hr

Davorka Maračić
djelatnica za marketing i odnose s javnošću
dmaracic@amz.hr

UPRAVNO-FINANCIJSKA I OPĆA JEDINICA 

Odjel za pravne, administrativne i tehničke poslove

Mladen Kršnjavi, univ. spec. iur.
tajnik
voditelj Odjela za pravne, administrativne i tehničke poslove
službenik za zaštitu osobnih podataka
mkrsnjavi@amz.hr

Maja Šesnić
administrativni korespodent – stručna suradnica
msesnic@amz.hr

Jana Kopáčková
administrativni korespodent – stručna suradnica (na zamjeni)
jkopackova@amz.hr

Odsjek za tehničke poslove, te poslove održavanja i sigurnosti objekta

Ivan Troha
viši muzejski tehničar

Ivan Fakleš
receptant

Mladen Francki
receptant

Robert Vazdar
stolar

Damir Zbukvić
domar
dzbukvic@amz.hr

Željka Bezuh
spremačica

Marijana Cikron
spremačica

Marija Duvnjak
spremačica

Manda Petrčić
spremačica

Mirela Petrović
spremačica

Odjel za financijske i računovodstvene poslove

Gorana Balenović
voditeljica Odjela za financijske i računovodstvene poslove
gbalenovic@amz.hr

Adriana Tomašković
administrativno-računovodstveni korespondent
atomaskovic@amz.hr

SPONZOR MUZEJA

Test sponzor